UEZGUI-RX62N-35QT-BA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
På lager: 45
Datablad
Resistiv Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
DigiKeys varenummer
622-1053-ND
Producenter
Producentens varenummer
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)
Producenter
Future Designs Inc.
Synligt område
70,08mm B x 52,56mm H