TTL-232R-3V3
DigiKeys varenummer
768-1015-ND
Producenter
Producentens varenummer
TTL-232R-3V3
Beskrivelse
CABLE USB EMBD UART 3.3V .1"HDR
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
USB til TTL seriel 3,3V Kabel 5,90' (1,80m) Uskærmet
Kategori
Konvertering fra (adapterafslutning)
USB-A (USB TYPE-A), stik
Mfr
Konvertering til (adapterafslutning)
Rektangulært stik, Hunfatninger, 6 pos., 0,1"