FSP030M-DHA
DigiKeys varenummer
2967-FSP030M-DHA-ND
Producenter
Producentens varenummer
FSP030M-DHA
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 30 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
FSP Technology Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,5mm
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,33" L x 1,97" B x 1,26" H (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Strøm - Output (maks.)
2,5A
Standardnummer
Effekt (Watt)
30 W