E50GE-I-RW920-C
DigiKeys varenummer
2632-E50GE-I-RW920-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
E50GE-I-RW920-C
Beskrivelse
5.0" IPS RGB SUNLIGHT READABLE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve 16-bit/18-bit/24-bit RGB 5" (127,00mm) 800 x 480
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
5" (127,00mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
108,00mm B x 64,80mm H