E43RB1-I-MW450-N
DigiKeys varenummer
2632-E43RB1-I-MW450-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
E43RB1-I-MW450-N
Beskrivelse
4.3" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve MIPI 4,3" (109,22mm) 480 x 800
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
56,16mm B x 93,60mm H