E35RD-MW420-C
DigiKeys varenummer
2632-E35RD-MW420-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
E35RD-MW420-C
Beskrivelse
3.5" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve MIPI 3,5" (88,90mm) 480 x 800
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
45,96mm B x 76,20mm H