E35GH-I-RW300-N
DigiKeys varenummer
2632-E35GH-I-RW300-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
E35GH-I-RW300-N
Beskrivelse
3.5" TFT IPS MCU SPI 320X480
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 480
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
48,96mm B x 73,44mm H