E32RA-CW370-C
DigiKeys varenummer
2632-E32RA-CW370-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
E32RA-CW370-C
Beskrivelse
3.2" TFT MCU RGB SPI CAPACITIVE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 18-bit (RGB), SPI 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,2" (81,28mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
49,20mm B x 65,40mm H