E18GB-CW600-N
DigiKeys varenummer
2632-E18GB-CW600-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
E18GB-CW600-N
Beskrivelse
1.8" TFT SPI MCU HIGH BRIGHTNESS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve 8-bit/9-bit/16-bit/18-bit, MCU, SPI 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
1,8" (45,72mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
28,03mm B x 35,04mm H