Billede for WT02V40V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WT02V40V
DigiKeys varenummer
1914-WT02V40VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WT02V40V
Beskrivelse
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
802.15.4, Bluetooth, wi-fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth v5.3, Matter, Zigbee® RF-transceivermoduler 2,4GHz, 5GHz Integreret, Chip Overflademontering
Kategori
Følsomhed
-98dBm
Mfr
Seriel-interace
ADC, GPIO, I2C, I2S, PWM, SPI, UART, USB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antennetype
Integreret, Chip
Varestatus
Aktiv
Udnyttet IC/del
nRF5340, nRF7002
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Hukommelsesstørrelse
1MB flash, 512kB RAM
Protokol
Spænding - Forsyning
2,5V – 5,5V
Modulation
64-QAM
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2,4GHz, 5GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C