SCE18060303-60
DigiKeys varenummer
5328-SCE18060303-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
SCE18060303-60
Beskrivelse
COAX CABLE TNC TO TNC 5'
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial TNC til TNC LL335i 60,0" (1,5m) 5,0'
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Fairview Microwave
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Emballage
Pose
Kabeltype
LL335i
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
TNC til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
TNC-hanstik
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
18 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Grøn
2. stikforbindelse
TNC-hanstik
Driftstemperatur
-55°C – 125°C