FMCA3179/0400-60
DigiKeys varenummer
5328-FMCA3179/0400-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA3179/0400-60
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO TNC 5'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial N-type til TNC LMR 195 60,0" (1,5m) 5,0'
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Kabeltype
LMR 195
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
5.8 GHz
Farve
Sort
2. stikforbindelse
TNC-stik (han), højrevinklet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C