FMCA2734/BR-300
DigiKeys varenummer
5328-FMCA2734/BR-300-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA2734/BR-300
Beskrivelse
COAX CBL 1.0/2.3 TO HD-BNC 25'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 1,0/2,3 til HD-BNC Belden 1855A 300,0" (7,6m) 25,0'
Længde
300,0" (7,6m) 25,0'
Kabeltype
Belden 1855A
Kabel-impedans
75 Ohms
Type
1,0/2,3 til HD-BNC
Tilslutnings-impedans
75 Ohms
Generel impedans
75 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Brun
2. stikforbindelse
1.0/2.3 stik
Driftstemperatur
-30°C – 75°C