FMCA2677/BR-72 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
Kabelmontering koaksial 1,0/2,3 til HD-BNC Belden 1694A 72,0" (1,8m) 6,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA2677/BR-72
DigiKeys varenummer
5328-FMCA2677/BR-72-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA2677/BR-72
Beskrivelse
COAX CBL 1.0/2.3 TO HD-BNC 6'
Detaljeret beskrivelse
Længde
72,0" (1,8m) 6,0'
Kabeltype
Belden 1694A
Kabel-impedans
75 Ohms
Type
1,0/2,3 til HD-BNC
Tilslutnings-impedans
75 Ohms
Generel impedans
75 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Brun
2. stikforbindelse
1.0/2.3 stik
Driftstemperatur
-20°C – 75°C