FMCA2674/BL-120 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Pasternack
På lager: 0
Datablad
Kabelmontering koaksial BNC til HD-BNC Belden 1694A 120,0" (3,0m) 10,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA2674/BL-120
DigiKeys varenummer
5328-FMCA2674/BL-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA2674/BL-120
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO HD-BNC 10'
Detaljeret beskrivelse
Længde
120,0" (3,0m) 10,0'
Kabeltype
Belden 1694A
Kabel-impedans
75 Ohms
Type
BNC til HD-BNC
Tilslutnings-impedans
75 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Generel impedans
75 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Blå
Driftstemperatur
-20°C – 75°C