FMCA2252-60
DigiKeys varenummer
5328-FMCA2252-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA2252-60
Beskrivelse
COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN 5'
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 7/16 DIN til 7/16 DIN 0,250" fleksibel kabel 60,0" (1,5m) 5,0'
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Fairview Microwave
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
0,250" fleksibel kabel
Type
7/16 DIN til 7/16 DIN
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
7/16 hunstik
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Frekvens - Maks.
6 GHz
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Farve
Sort
2. stikforbindelse
7/16-hanstik, retvinklet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C