FMCA1916-60 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
L-com
Pasternack
Kabelmontering koaksial 4,3/10 til SMA SPP-250LLPL 60,0" (1,5m) 5,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA1916-60
DigiKeys varenummer
5328-FMCA1916-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA1916-60
Beskrivelse
COAX CBL 4.3/10 TO SMA 5'
Detaljeret beskrivelse
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Emballage
Pose
Kabeltype
SPP-250LLPL
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
4,3/10 til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
4,3/10 hanstik
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
5.8 GHz
Farve
Blå
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C