FMCA1348C-48 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Pasternack
Kabelmontering koaksial Fakra til Fakra RG-174 48,0" (1,2m) 4,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA1348C-48
DigiKeys varenummer
5328-FMCA1348C-48-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA1348C-48
Beskrivelse
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 4'
Detaljeret beskrivelse
Længde
48,0" (1,2m) 4,0'
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-174
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
Fakra til Fakra
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
Fakra-stik
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
1 GHz
2. stikforbindelse
Fakrastik
Driftstemperatur
-40°C – 80°C