FMCA100315/WP-24 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Pasternack
Ny hos DigiKey
Kabelmontering koaksial N-type til TNC LMR 400 24,00" (609,60mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA100315/WP-24
DigiKeys varenummer
5328-FMCA100315/WP-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA100315/WP-24
Beskrivelse
LOW LOSS N MALE TO TNC MALE WEAT
Detaljeret beskrivelse
Længde
24,00" (609,60mm)
Emballage
Bulk
Kabeltype
LMR 400
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
2. stikforbindelse
TNC-hanstik
Driftstemperatur
-40°C – 85°C