FMC2929085-36
DigiKeys varenummer
5328-FMC2929085-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC2929085-36
Beskrivelse
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 36"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 2,92mm til 2,92mm Håndformbar 0,086 36,00" (914,40mm)
Længde
36,00" (914,40mm)
Kabeltype
Håndformbar 0,086
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
2,92mm til 2,92mm
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
2,92mm stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
40 GHz
Farve
Blå
2. stikforbindelse
2,92mm stik (han)
Driftstemperatur
-65°C – 165°C