FMC1838315-12
DigiKeys varenummer
5328-FMC1838315-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC1838315-12
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO SMC 12"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til SMC RG-316 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Emballage
Pose
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Længde
12,00" (304,80mm)
Type
BNC til SMC
Kabeltype
RG-316
1. stikforbindelse
SMC-stik
Kabel-impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
Generel impedans
50 Ohms