FMC1313315LF-24 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-316 24,00" (609,60mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMC1313315LF-24
DigiKeys varenummer
5328-FMC1313315LF-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC1313315LF-24
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detaljeret beskrivelse
Længde
24,00" (609,60mm)
Kabeltype
RG-316
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Frekvens - Maks.
3 GHz
Farve
Gyldenbrun
2. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Driftstemperatur
-65°C – 165°C