FMC1212315-60
DigiKeys varenummer
5328-FMC1212315-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC1212315-60
Beskrivelse
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-316 60,0" (1,5m) 5,0'
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Producenter
Fairview Microwave
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Kabeltype
RG-316
Type
SMA til SMA
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Frekvens - Maks.
3 GHz
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Farve
Gyldenbrun
2. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C