FMC0808058-36
DigiKeys varenummer
5328-FMC0808058-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC0808058-36
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til BNC RG-58 36,00" (914,40mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Fairview Microwave
Længde
36,00" (914,40mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-58
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til BNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
4 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
BNC hanstik
Driftstemperatur
-65°C – 165°C