FMC0303143-120
DigiKeys varenummer
5328-FMC0303143-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC0303143-120
Beskrivelse
COAX CBL TNC TO TNC 10'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial TNC til TNC RG-142 120,0" (3,0m) 10,0'
Længde
120,0" (3,0m) 10,0'
Kabeltype
RG-142
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
TNC til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
TNC-hanstik
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
8 GHz
Farve
Beige
2. stikforbindelse
TNC-hanstik
Driftstemperatur
-55°C – 200°C