FMC0225085-12
DigiKeys varenummer
5328-FMC0225085-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC0225085-12
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMP MINI 12"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMP Mini 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
Fairview Microwave
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Længde
12,00" (304,80mm)
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMP Mini
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
18 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Blå
2. stikforbindelse
SMP Mini-hunstik
Driftstemperatur
-65°C – 165°C