FMC0202240/WP-36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
L-com
L-com
Pasternack
Ny hos DigiKey
Kabelmontering koaksial SMA til SMA LMR 240 36,00" (914,40mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMC0202240/WP-36
DigiKeys varenummer
5328-FMC0202240/WP-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC0202240/WP-36
Beskrivelse
LOW LOSS SMA MALE TO SMA MALE WE
Detaljeret beskrivelse
Længde
36,00" (914,40mm)
Emballage
Bulk
Kabeltype
LMR 240
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Sort
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C