FMC0202100LF-12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Kabelmontering koaksial SMA til SMA LMR 100 12,00" (304,80mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMC0202100LF-12
DigiKeys varenummer
5328-FMC0202100LF-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMC0202100LF-12
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Fairview Microwave
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
LMR 100
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
2 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C