EUB5850A3S-10MH4L
DigiKeys varenummer
776-EUB5850A3S-10MH4L-ND
Producenter
Producentens varenummer
EUB5850A3S-10MH4L
Beskrivelse
ANT, NANOUWB, 5850MHZ-8250MHZ, 1
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7,05GHz UWB Fladt patch RF-antenner 5,85GHz ~ 8,25GHz 3,9dBi MHF1 (U.FL), MHF4L Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Ezurio
VSWR
2,5
Emballage
Kanister
Gain
3,9dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Terminering
MHF1 (U.FL), MHF4L
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
7,05GHz
Højde (maks.)
0,066" (1,67mm)
Frekvensområde
5,85GHz ~ 8,25GHz