EFB9020A3S-15MH4L
DigiKeys varenummer
776-EFB9020A3S-15MH4L-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFB9020A3S-15MH4L
Beskrivelse
ANT, FLEXPIFA, 915MHZ, 150MM, MH
Producentens standard leveringstid
84 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz LoRa Fladt patch RF-antenner 902MHz – 928MHz -0,3dBi MHF4L Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Ezurio
VSWR
2,5
Serie
Gain
-0,3dBi
Emballage
Pose
Funktioner
Kabel - 150mm
Varestatus
Aktiv
Terminering
MHF4L
RF-familie/standard
Generel ISM
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
0,250" (6,35mm)
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Applikationer
LoRa
Frekvensområde
902MHz – 928MHz