19-21/G6C-AL1M2LY/3T er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Everlight Electronics Co Ltd
På lager: 0
Billede for 19-21/G6C-AL1M2LY/3T er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
19-21/G6C-AL1M2LY/3T
DigiKeys varenummer
1080-19-21/G6C-AL1M2LY/3TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
19-21/G6C-AL1M2LY/3T
Beskrivelse
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gul-grøn 574nm LED-indikation – Diskret 2V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V
Mfr
Strøm - Test
5mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
100°
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Linsefarve
Farveløs
Bølgelængde - Peak
575nm
Linsegennemsigtighed
Klar
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Millicandela-normering
Leverandørs enhedspakning
Linsetype
Rektangel med flad top
Størrelse/dimension
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Højde (maks.)
1,00mm