Billede for 15-215UYC/S530-A2/TR8 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15-215UYC/S530-A2/TR8
DigiKeys varenummer
1080-15-215UYC/S530-A2/TR8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15-215UYC/S530-A2/TR8
Beskrivelse
LED YELLOW CLEAR 1206 SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gul 589nm LED-indikation – Diskret 2V 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V
Mfr
Strøm - Test
20mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
140°
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Linsefarve
Farveløs
Bølgelængde - Peak
591nm
Linsegennemsigtighed
Klar
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Millicandela-normering
Leverandørs enhedspakning
Linsetype
Rektangel med flad top
Størrelse/dimension
3,20mm L x 1,50mm B
Linsestørrelse
2,00mm x 1,50mm
Højde (maks.)
0,60mm