RKWD-12-18-BK
DigiKeys varenummer
RPC1254-ND
Producenter
Producentens varenummer
RKWD-12-18-BK
Beskrivelse
RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 18"
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Genlukbare fastgørelsesanordninger Burrebånd - binder Rektangulær 0,750" (19,05mm) X 18,000" (457,20mm) diam.
Kategori
Længde
18,000" (457,20mm)
Producenter
Essentra Components
Bredde
0,750" (19,05mm)