PSB40W-1400-27
DigiKeys varenummer
PSB40W-1400-27-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSB40W-1400-27
Beskrivelse
LED DRIVER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,4A 18 – 27V Konstant strøm LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,4A
Producenter
ERP Power, LLC
Effekt (Watt)
38 W
Serie
Dæmpning
Analog, ELV, Triac
Emballage
Bulk
Funktioner
OCP, OTP, SCP
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
IP20
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Effektivitet
90%
Type
Konstant strøm
Termineringsudformning
Trådledere
Topologi
AC-DC-konverter
Størrelse/dimension
3,93" L x 1,02" B x 0,93" H (99,8mm x 26,00mm x 23,7mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus
Spænding - Input (min.)
120VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
277VAC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output
18 – 27V