PHB50W-0850-56
DigiKeys varenummer
1800-PHB50W-0850-56-ND
Producenter
Producentens varenummer
PHB50W-0850-56
Beskrivelse
PROGRAMMABLE CC LED DRIVER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
850mA 38 – 56V Konstant strøm LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Kategori
Strøm - Output (maks.)
850mA
Producenter
ERP Power, LLC
Effekt (Watt)
48 W
Serie
Dæmpning
Analog, ELV, Triac
Emballage
Boks
Klassificeringer
IP20
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
90°C
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Effektivitet
90%
Type
Konstant strøm
Termineringsudformning
Trådledere
Topologi
AC-DC-konverter
Størrelse/dimension
4,07" L x 1,03" B x 0,94" H (103,4mm x 26,2mm x 23,9mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
cULus, FCC
Spænding - Input (min.)
120VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
277VAC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output
38 – 56V