XG-2102CA 156.2500M-LGRNL3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XG-2102CA 156.2500M-LGRNL3
DigiKeys varenummer
114-XG-2102CA156.2500M-LGRNL3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XG-2102CA 156.2500M-LGRNL3
Beskrivelse
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-5°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15mA