XG-1000CA 98.3040M-EBL3
DigiKeys varenummer
SER3726TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XG-1000CA 98.3040M-EBL3
Beskrivelse
XTAL OSC SO 98.3040MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
98.304 MHz SO (SAW) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15mA