TSX-3225 48.0000MD30X-K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
48 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 48.0000MD30X-K
DigiKeys varenummer
TSX-322548.0000MD30X-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 48.0000MD30X-K
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 48.0000MD30X-K Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)