TSX-3225 40.0000MF30G-AG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
40 MHz ±10ppm Krystaller 7pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 40.0000MF30G-AG
DigiKeys varenummer
TSX-322540.0000MF30G-AG-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 40.0000MF30G-AG
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 7PF SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 40.0000MF30G-AG Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
7pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)