TSX-3225 40.0000MF10Z-C6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
40 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 40.0000MF10Z-C6
DigiKeys varenummer
114-TSX-322540.0000MF10Z-C6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 40.0000MF10Z-C6
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
40 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
18pF