TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
DigiKeys varenummer
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-TSX-322540.0000MF10Y-W6DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 40.0000MF10Y-W6 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)