TSX-3225 32.0000MF10Z-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
32 MHz ±10ppm Krystaller 16pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 32.0000MF10Z-B
DigiKeys varenummer
TSX-322532.0000MF10Z-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 32.0000MF10Z-B
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 32.0000MF10Z-B Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)