TSX-3225 32.0000MF10P-AC6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
32 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 32.0000MF10P-AC6
DigiKeys varenummer
114-TSX-322532.0000MF10P-AC6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 32.0000MF10P-AC6
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
32 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
9pF