TSX-3225 27.0000MF10P-C3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
27 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 27.0000MF10P-C3
DigiKeys varenummer
TSX-322527.0000MF10P-C3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 27.0000MF10P-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 27.0000MF10P-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)