TSX-3225 26.0000MF10Z-AC0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
26 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 26.0000MF10Z-AC0
DigiKeys varenummer
114-TSX-322526.0000MF10Z-AC0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 26.0000MF10Z-AC0
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)