TSX-3225 25.00M-70AAAAF40RGB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25 MHz ±10ppm Krystaller 7pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 25.00M-70AAAAF40RGB
DigiKeys varenummer
114-TSX-322525.00M-70AAAAF40RGB-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 25.00M-70AAAAF40RGB
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Emballage
Bulk
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
7pF