TSX-3225 25.0000MF10Z-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
EPSON
På lager: 976
Datablad
På lager: 51
På lager: 0
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 25.0000MF10Z-C
DigiKeys varenummer
TSX-322525.0000MF10Z-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 25.0000MF10Z-C
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)