TSX-3225 24.0000MF10Z-C3
DigiKeys varenummer
SER4373TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4373CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4373DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 24.0000MF10Z-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 24.0000MF10Z-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)