TSX-3225 19.2000MF20X-W3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
19.2 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 19.2000MF20X-W3
DigiKeys varenummer
114-TSX-322519.2000MF20X-W3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 19.2000MF20X-W3
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
19.2 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
12pF