TSX-3225 19.2000MF15Y-AJ6
DigiKeys varenummer
TSX-322519.2000MF15Y-AJ6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 19.2000MF15Y-AJ6
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 19.2000MF15Y-AJ6 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
19.2 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)